Schaeffler Ürün Kataloğu - medias
Ihre Eingaben des Auswahlassistenten werden im Hintergrund gespeichert, Sie können den Assistenten jederzeit wieder aufrufen.
(0)

W04


Dolu miller

Dolu miller, deliksiz, paslanmaya karşı korumalı tasarım mümkün
2D-Çizimler ve 3D-CAD-Modeller

2D-CAD sistemleri için çizimler ve 3D-CAD sistemleri için modeller "TraceParts.com"; Portalı'nda kullanıma sunulmaktadır. Linke bir tıklama ile doğrudan seçilen ürünün download sayfasına erişeceksiniz:

Bu sayfa ile ilgili desteği e-mail veya Telefon ile (+49 / 96 21 / 9173-0) TraceParts GmbH'den alabilirsiniz.

 
loading
 

Dikkat
Sisteminizde ürünleri gösteren 2D-CAD Çizimleri ve 3D-CAD Modelleri kullanmak istiyorsunuz. Bu CAD-Çizimleri ve modeller büyük dikkatle hazılranmıştır ve doğrulukları kontrol edilmiştir. Hatalar ve eksik bilgiler için sorumluluk kabul edilmez. Lütfen dikkat ediniz Kullanım koşulları.

Sürekli ürün geliştirmeleri sebebiyle oluşan değişiklikler ürün programı ve ürün tasarımında güncellenir. Markalar, patentler, çizimler ve modellerin her türlü hakları saklıdır. Bu ürün için montaj pozisyonu ve işletme şartlı bilinmemektedir, ayrıca CAD-Sistemlerinin farklı konfigurasyonları sebebiyle farklı dosyalar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple seçilen ürünün kullanılması ve ürünün CAD sisteminizde doğru verildiğinin garantisini veremeyiz.

Bu sebeple tavsiye ederiz ki:

  • Ürün çizimi ile gerekli tüm montaj ölçülerini kontrol edin.
  • Ürünün uygunluğu, performansı ve kullanım ömrünü farklı metotlar ile kontrol edin. Hesaplama programını başlatma
  • Ürünün uygunluğunu deneyler ile kontrol edin.
  • Tereddüt durumunda mühendislik hizmetlerimize danışın.

Schaeffler, kullanımı optimal hale getirmek için çerezlerden yararlanır. Bu web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, çerez uygulamasını da kabul etmiş olursunuz.  Daha Fazla Bilgi